Окрім звичайного перекладу контенту і текстів для веб-сайтів, бюро перекладів Брідж надає послуги з перекладу і повної локалізації сайтів, що працюють на платформі CMS WordPress.

Якщо Вам необхідно створити ще одну або кілька мовних версій свого сайту на Вордпресс, звертайтеся в наше бюро перекладів і наші фахівці зможуть проконсультувати Вас з цього питання

Локалізація і переклад сайту на WordPress включає

– Встановлення ліцензійного програмного забезпечення для багатомовності вашого сайту. Це захистить Вас від будь-яких проблем із сайтом у майбутньому. Лише ліцензійне обладнання дає гарантії і постійну технічну підтримку, у випадку виникнення будь-яких проблем із сайтом.

– Повна локалізація усіх компонентів, плагинів, віджетів, меню та інших елементів Вашого сайту на новій мовній версії

– Переклад усіх текстів, сторінок і записів Вашого сайту на мову перекладу

Вартість перекладу і локалізації сайту на Вордпресс

– Вартість ліцензійного програмного забезпечення для багатомовності – 116$ (по курсу Національного Банку в день оплати)

– Вартість роботи зі встановлення і локалізації усіх компонентів, плагинів, віджетів, меню та інших елементів Вашого сайту на новій мовній версії – від 100$ (по курсу Національного Банку в день оплати)

– Вартість перекладу усіх текстів, сторінок і записів Вашого сайту на цільову мову залежить від обсягу текстів і цільової мови перекладу. Вартість розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. Докладніше про вартість перекладів можна подивитися на сторінці Ціни на переклад

Першою умовою початку роботи є оплата повної вартості за ліцензійне обладнання

Другою умовою – надання доступу до адмін-панелі Вашого сайту