Письмовий переклад на українську мову

Бюро перекладів Брідж здійснює письмовий переклад з 30 іноземних мов на українську мову і навпаки. Усі наші перекладачі – висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Ми працюємо з будь-якими сферами перекладу: юридичний, економічний, технічний, медичний, маркетинговий, фінансовий переклад. Усі наші переклади з/на українську мову проходять ретельну перевірку нашими редакторами. Наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань щодо Ваших перекладів з української мови.

Вартість перекладу з української мови і на українську мову

Наші ціни чесні і прозорі. Усі ціни зазначені в прайсі відповідають дійсності. Вартість перекладу розраховується на підставі 1800 друкованих символів з пробілами. Якщо Вам важко порахувати вартість Вашого перекладу, відправте нам його на оцінку і протягом 15 хвилин наші менеджери дадуть відповідь на усі Ваші питання. Ознайомитися із цінами на переклад Ви можете на сторінці Ціни.

Якісний переклад з української мови

Усі переклади з української мови і на українську мову проходять кілька етапів перевірки. І в остаточному підсумку Ви одержите якісний переклад, що відповідає усім сучасним стандартам перекладу.

Переклад документів з/на українську мову

Ми здійснюємо переклад будь-яких документів з української та на українську мову:

  • Переклад документів для подачі в Посольства
  • Переклад довідок і свідоцтв
  • Переклад дипломів
  • Переклад атестатів
  • Переклад паспортів усіх країн світу
  • Нотаріальне засвідчення перекладу

Усі переклади за бажанням замовника можуть бути засвідчен нотаріально. Усі наші перекладачі мають фахову освіту з правом засвідчення перекладів у приватного або державного нотаріуса.