Варто розуміти, що терміновий переклад – дуже педантичний процес, коли значення слів можуть бути неправильно перекладені, виконуючи переклад занадто поспішно. Але все-таки , дуже часто виникають випадки, що не вистачає одного або декількох перекладених офіційних документів за день до подачі заяви на одержання візи або відвідування судових засідань, саме в такі моменти може знадобитися терміновий переклад.

Процес Термінового Перекладу

У цьому випадку, термінові переклади можуть здійснюватися за короткий час, не втрачаючи при цьому якості перекладу. Як правило, переклад 15 сторінок тексту займає від 2 до 3 днів. Але якщо необхідно здійснити такий переклад терміново, знадобиться 24 години для якісного термінового перекладу. У деяких випадках при дуже великих обсягах термінового перекладу, адміністратор бюро перекладів може віддати матеріал декільком кваліфікованим перекладачам. Документ буде розділений на кілька частин, так що кожен перекладач буде відповідати за одну або більше частин документу. Коли весь текст буде перекладено, адміністратор передасть текст перекладу і текст оригіналу ще одному професійному перекладачеві-редактору для здійснення коректури перекладу. Процес коректури необхідний для дотримання високої якості перекладу, а також для приведення у відповідність всіх слів і термінів, використаних у перекладеному тексті. Терміновий переклад коштує дорожче, ніж переклад у звичайному режимі. Як правило, ціна збільшується на 50-80% залежно від мови та тематики перекладу.

Для прискорення процесу термінового перекладу замовникові бажано відправити документи для перекладу в електронному вигляді. Перекладачам буде простіше зробити терміновий переклад за допомогою програм Word, Excel, Power Poіnt або PDF. Ці електронні формати зручні як для адміністратора бюро перекладів, так і для декількох перекладачів, що виконують термінове замовлення.

Посвідчення термінового перекладу

Якщо документ, перекладений у терміновому режимі, потребує нотаріального посвідчення, ми без проблем посвідчимо його нотаріально без збільшення вартості нотаріального посвідчення перекладу.