АГЕНТСТВО ПЕРЕКЛАДІВ БРІДЖ У КИЄВІ

Підприємство «Бюро перекладів «Брідж» – це приватне агентство перекладів, що знаходиться у столиці нашої країни – місті Києві. Як один з лідерів галузі, ми направляємо сили на те, щоб виконувати переклади високої якості за помірними цінами, з урахуванням часу наших клієнтів. Ми пишаємося своїми вдосконаленими методами роботи, які гарантують, що за свої гроші ви одержите бажаний результат. Наша головна мета – розвивати та утримувати довірчі відносини із клієнтами, інтереси яких на першому місці! З найперших днів нашого існування політика компанії була спрямована на надання нашим клієнтам гарантій високої якості і стислих строків виконання замовлення. Ми усвідомлюємо, що клієнти намагаються вибирати для себе послуги з перекладу найкращої якості, тому розробили власну бізнес-модель, яка складається із трьох ключових принципів: цінність, якість і пунктуальність. Поєднуючи у своїй роботі нові технології, сучасне програмне забезпечення, і професійних перекладачів, наше агентство може надавати своїм клієнтам саме ті послуги, які їм потрібні, і це якісно виділяє нашу компанію на тлі конкурентів. Ми чітко дотримуємося високої якості перекладів відповідно до міжнародних стандартів, а команда наших коректорів і фахівців перевіряє послідовність і бездоганність перекладу документів перед тим, як передати їх клієнтові. Якщо ви шукаєте агентство перекладів у Києві за помірною ціною – вибирайте нас, професіоналів своєї справи! Ви можете зв’язатися з нами по телефону, електронній пошті або за допомогою електронної форми заявки на нашому сайті – будемо ради відповісти на всі питання, що цікавлять вас!

5 ПРИЧИН ПРАЦЮВАТИ З НАМИ

З найперших днів нашого існування політика компанії була спрямована на надання нашим клієнтам гарантій високої якості і стислих строків виконання замовлення. Ми усвідомлюємо, що клієнти намагаються обирати для себе послуги з перекладу найкращої якості, тому розробили власну бізнес-модель, яка складається із трьох ключових принципів: цінність, якість і пунктуальність.

  • Доступні ціни
  • Терміновість і точність
  • Географія роботи – увесь світ
  • Завжди в курсі новинок і технологій
  • Більше 100 перекладачів

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ СЬОГОДНІ

Заповніть форму замовлення нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин, після попередньої обробки замовлення.

Додайте документ

Завантажте документ. Для відправлення великої кількості файлів заархівуйте їх у форматі *rar або *zip

BRIDGE у соціальних мережах

Bridge Agency

03083 Україна, м. Київ, пр-т Науки 60-А, оф. 5

Тел.: +38(044) 587-92-16 Email: office@kiev-bridge.com.ua

Графік роботи:

Пн.-Пт.: 9:00-18:00 Сб.-Нд.: Вихідний