Переклад договорів і контрактів

/Переклад договорів і контрактів
Переклад договорів і контрактів 2017-07-31T23:26:36+00:00

Юридичний переклад – один із найскладніших видів перекладу, оскільки навіть мінімальні помилки в ньому неприпустимі, адже юриспруденція не вибачає погрішностей, а тому кінцевий результат при перекладі контракту або іншого юридичного документа повинен точно відповідати оригіналу. Неправильний переклад договору або контракту може не лише кардинально змінити його суть і стати малозрозумілим для ваших ділових партнерів, але й зіпсувати усі домовленості по даній справі або навіть розірвати взаємні відносини, які, можливо, важко вибудовувалися роками.

На сьогодні переклад договору є однією із найпопулярніших послуг, оскільки комерційна активність неухильно зростає, збільшуючи кількість контактів вітчизняних і закордонних компаній, укладаючи нові альянси і підписуючи різні договори. Усе це найчастіше вимагає якісного перекладу і, до того ж, у найкоротші строки.

Переклад договорів і всієї супутньої документації в Бюро Перекладів “Брідж” – це, як мінімум, абсолютна якість виконання за доступною ціною. Наша компанія займається перекладом договорів усіх типів і, за необхідності, із задоволенням візьметься за термінове замовлення, гарантуючи своєчасне і якісне виконання поставленого завдання. Наше бюро перекладів спеціалізується на професійних перекладах міжнародних, ділових і бізнес-контрактів, а також займається перекладом їх зразків.

Серед персоналу нашої компанії – винятково висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, що дозволяє їм з легкістю виконувати переклади з різних мов. Переклади контрактів – досить складна і трудомістка робота, виконання якої проходить у кілька етапів: попередній аналіз документації, чорновий і чистовий переклад, і врешті-решт – редагування досвідченим юристом. З цієї і ще з ряду причин, перекладом контрактів займаються лише справжні професіонали, щоб уникнути зайвих непорозумінь і проблем.

Звичайно, краще завжди замовляти переклад контракту завчасно, щоб у спеціаліста був час розібратися у всіх тонкощах документа. А якщо ні, то, можна замовити терміновий переклад документа – це зобовєязує фахівців приступити до виконання завдання позачергово: професіонали нашої компанії давно звикли до того, що переклад подібних документів потрібний «на вчора», тому завжди працюють оперативно.

Конфіденційність – важливий пункт при перекладі договорів, контрактів і угод, адже документи можуть містити інформацію, розголошення якої неприпустиме, і наше бюро перекладів, що має бездоганну репутацію, дає такі гарантії: ви можете не сумніватися у тому, що жодна деталь вашого документа не буде розголошена.

Договори, які ми перекладаємо

Ми перекладаємо будь-які типи договорів з/на 30 мов

 • Переклад договору купівлі- продажу

 • Переклад трудового договору

 • Переклад договору про надання послуг

 • Переклад договору підряду

 • Переклад кредитного договору

 • Переклад умов до страхового договору

 • Переклад договору оренди

 • Переклад договору позики

 • Переклад договору про сервісне обслуговування

 • Переклад договору купівлі-продажу квартири

 • Переклад договору страхування

Вартість перекладу договору (контракту)

Скільки коштує переклад договору? Це найпоширеніше питання наших клієнтів. Ціна на переклад договорів – це ціна юридичного перекладу у нашому основному прайсі. Ми рахуємо вартість за 1800 символів з пробілами (1 стандартна сторінка).

ЯзыкСтоимость за 1800 символов с пробелами (грн.)
російська/українська60
англійська132
німецька, французька, іспанська, італійська154
білоруська, молдавська (румунська), польська, словацька, словенська, сербська, хорватська, чеська, болгарська176
грецька, турецька, португальська198
голландська (нидерландська)220
шведська, датська, норвезька, фінська, грузинська286
арабська, китайська, японська341

 Як замовити переклад онлайн

 • Відскануйте і збережіть у будь-якому графічному або текстовому форматі

 • Роздільна здатність сканування повинна бути не менше 300dpі

 • Ми працюємо з будь-якими типами файлів Word, PDF, Excel, JPG, JPEG, TІFF, PNG, AІ, PSD, GІF і т.п.

Замовити переклад

 Як оплатити замовлення

 • Оплата на картку ПриватБанку

 • Онлайн оплата картками Visa/MasterCard

 • Оплата на розрахунковий банківський рахунок

 • Оплата готівкою

МИ ПРАЦЮЄМО ПО УСЬОМУ СВІТІ 

бюро переводов в Украине
замовити переклад

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами зараз!

Ви можете зателефонувати нам +38 (044) 587 92 16 або замовити переклад онлайн
замовити переклад