Переклад диплому і нотаріальне посвідчення

Бюро перекладів “Брідж” надає послуги з перекладу диплому для усіх, хто збирається працювати або отримувати освіту в закордонних країнах і університетах. Ми дуже часто одержуємо замовлення на переклад дипломів і додатків до диплому, а також їх нотаріального посвідчення

Дипломи – дуже важливі документи у нашому житті, вони є підтвердженням кваліфікації. Їх обов’язково будуть вимагати разом з перекладом, якщо Ви збираєтесь виїхати на роботу або навчання за кордон

Професійний переклад диплому

В Бюро перекладів “Брідж”, професійний переклад диплому здійснюється перекладачами з достатніми знаннями місцевих систем освіти та термінології, і які можуть здійснити переклад диплому з точною передачею усіх деталей мовою перекладу. З моменту введення нової системи оплати перекладу online, у Вас є можливість замовити професійний переклад дипломів та інших освітніх документів (переклад атестату, виписки із залікової відомості) на більш ніж 25 мов світу та оплатити послугу перекладу картками Visa і Mastercard.

Порядок підготовки перекладу диплому і додатку до диплому

  • Оригінали диплому і додатку, атестату і виписки із залікової відомості засвідчуються в Міністерстві Освіти України (Апостилювання) (за необхідності).
  • Після цього документи надаються в бюро перекладів для здійснення перекладу на мову країни, у яку Ви виїжджаєте
  • Бюро Перекладів здійснює переклад і засвідчує його у свого нотаріуса. Нотаріально засвідчує підпис перекладача, якщо переклад підшивається до (апостильованих) оригіналів диплому, додатку або атестату. Якщо Вам потрібно засвідчити переклад цих документів разом з нотаріальними копіями з оригіналу, тоді наш нотаріус крім посвідчення підпису перекладача, засвідчує також відповідність копії оригіналу документу.

Вартість перекладу диплому і якість

ДІЗНАТИСЬ ЦІНИ Ми також гарантуємо невисокі ціни на переклад і швидкі строки виконання, забезпечуючи високу якість перекладу дипломів і додатків до них. Для більш докладної інформації про переклад диплому зв’яжіться з нами по телефону або електронній пошті

Примітка: Нотаріальний посвідчувальний напис згідно законодавства України – українською мовою. Тому, у країнах, де Ви будете подавати свої документи, не зможуть її прочитати. У такому випадку, ми пропонуємо перекласти посвідчувальний нотаріальний напис на відповідну мову перекладу і в остаточному підсумку засвідчити документ нашою печаткою і посвідчувальним написом, який буде мовою перекладу

У вас є додаткові запитання про переклад дипломів?

Зверніться в наше бюро перекладів “Брідж” за телефоном 044-587-92-16 або напишіть нам на електронну пошту за адресою: office@kiev-bridge.com.ua і наші співробітники нададуть Вам повну і своєчасну консультацію з перекладу вашого диплому та інших документів.

Питання-відповіді по перекладу дипломів

Чи можна замовити у вас засвідчений переклад документів про освіту?

Так. В бюро “Брідж” ви можете залишити замовлення на нотаріальний переклад диплома або атестата. Переклад диплому із засвідченням повністю виконується нашою компанією: ви одержуєте на руки вже готові документи.


Чи можете ви виконати переклад диплому на німецьку (англійську, французьку, італійську …) мови?

Найчастіше у нас замовляють переклад диплому на англійську мову – одна з найпоширеніших у світі. Досить багато буває замовлень на переклад диплома на німецьку, французьку, іспанську, італійську мови. Інші мови світу також користуються популярністю, але не у такій мірі. Усього наше бюро перекладає на 35 іноземних мов – цього достатньо, щоб задовольнити 100% запитів.


Чи можна вчитися за кордоном без перекладу диплома?

Усе залежить від вимог конкретної краъни, але, як правило, відповідь негативна. Для того щоб почати або продовжити навчання в іншій країні на законній основі, вам знадобиться засвідчений переклад диплому.


Ви приймаєте замовлення по пошті?

Так, приймаємо. Для цього вам спочатку потрібно звернутися до нас по телефону або електронній пошті. Наш менеджер зробить оцінку вартості замовлення, повідомить вам наші поштові і платіжні реквізити, погодить спосіб доставки. Після цього вам потрібно буде оплатити замовлення і відправити нам оригінали документів або їх нотаріально засвідчені копії. Готові документи ми відправимо вам рекомендованим листом або кур’єрською поштою.

Корисно почитати: переклад і оформлення диплому для навчання за кордоном

Замовити переклад диплома