Бюро Перекладів “Брідж” здійснює переклад всіх необхідних документів для отримання візи в Посольстві Великобританії. Переклад документів здійснюється на англійську мову.

Список документів, переклад яких вимагається для отримання візи в Посольстві Великобританії:

  • переклад довідки з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати зарахування на роботу, заробітної плати (також бажано надати переклад довідки про нарахування заробітної плати за останні півроку), обов’язково наявність фрази про збереження робочого місця та окладу;
  • для школярів та студентів: переклад довідки з місця навчання на фірмовому бланку навчального закладу, з зазначенням адреси та телефону;
  • переклад довідки з банка, про наявність банківського рахунку (бажано карткового (+ ксерокопія кредитної картки) або розрахункового) на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку та залишок на рахунку (наявність коштів);
  • переклад документів про наявність власності: рухоме/нерухоме майно;
  • переклад внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками!);
  • переклад свідоцтва про шлюб;
  • переклад свідоцтва про розірвання шлюбу;
  • переклад свідоцтва про смерть;
  • переклад свідоцтва про народження дітей

Навіщо необхідно подавати додаткові документи для отримання візи у Великобританію (Англію)?

Служба кордонів та імміграції Великобританії приймає рішення щодо Вашої заяви без проведення співбесіди. Тому дуже важливо подавати пакет необхідних документів разом із заявою. Якщо Ви не подасте таких документів, Вам можуть відмовити у видачі візи без проведення співбесіди.

Необхідно подавати оригінали або копії документів?

Бажано, по можливості, подавати оригінали документів. У такий спосіб служба імміграції буде впевнена в тому, що Ви не підробили ці документи. Само собою зрозуміло, що деякі документи є дуже цінними, щоб вимагати пред’явлення їх оригіналів. У такому випадку необхідно направляти якісні фотокопії оригіналів документів. Також не бажано ламінувати документи. Студентам обов’язково потрібно додати документ про зарахування до навчального закладу (університет, коледж, ліцей або школа) у Великобританії.

Чи є необхідність перекладати документи на англійську мову?

Так, документи обов’язково необхідно подавати разом з перекладом на англійську мову. Легалізувати документи не потрібно.

Які документи подавати для підтвердження фінансового стану?

Найкращим підтвердженням фінансового стану фізичної особи або компанії буде деталізована банківська виписка по рахунку за останні 3-6 місяців із зазначенням кінцевого балансу на рахунку на кінець періоду.

Не існує точного і однозначного списку документів, які необхідно подавати разом із заявою, які можуть гарантувати одержання візи у Великобританію. Для більшої впевненості в одержанні візи краще надати більше документів, аніж їх буде недостатньо для працівників Служби імміграції Англії. Якщо додаткові документи будуть оформлені неналежним чином, існує висока ймовірність того, що Вам буде відмовлено у видачі візи без проведення співбесіди і без звертання до заявника надати необхідні документи. Відповідальність за невідповідність або недостатність необхідних документів несе винятково заявник.