Бюро перекладів Брідж пропонує своїм клієнтам комплексні послуги з перекладу більш ніж на 25 іноземних мов

Завдяки мережі фахівців, що складається з більш як 100 професійних перекладачів, у нас є можливість надавати оптимальні рішення з перекладу з/на велику кількість мов і в ряді спеціалізованих галузей.

Мови, з якими ми працюємо:

Переклад з/на англійську мову

Історія англійської мови ділиться на три періоди: давньоанглійський, средньоанглійський і новоанглійський. Давньоанглійський період починається з переселення деяких германських племен з континенту в Британію в V ст. Середньоанглійський період тривав приблизно з XII ст. до XV ст. Протягом цього періоду лексичний склад англійської мови мінявся під впливом французької мови. Новоанглійський період (з XVI ст. по теперішній час) характеризується впливом латині, викликаним появою друкарства, а також впливом різних країн разом із розростанням імперії.


Переклад з/на арабську мову

Арабська мова є рідною мовою для більшості країн Середнього Сходу. Згідно із переписом населення 2010 року, кількість носіїв арабської мови в усьому світі налічує 295 млн. чоловік. Країни з найбільшою кількістю носіїв арабської мови включають Єгипет, Алжир, Марокко, Ірак і Судан. Арабська мова відноситься до афразійской мовної сім’ї і має державний статус в 27 країнах. В інших країнах Середнього Сходу, таких як Ізраїль, Іран і Туреччина, також є носії арабської мови. Арабська мова посідає п’яте місце у світі за кількістю носіїв.


Переклад з/на грецьку мову

Грецька мова є державною мовою Греції і Кіпру, а також однією з 23 офіційних мов Європейського союзу, коли Греція приєдналася до ЄС. Грецька мова відноситься до самостійної групи індоєвропейських мов і має лише небагато спільного з іншими індоєвропейськими мовами. Грецька мова має найстародавнішу історію письма в порівнянні з іншими індоєвропейськими мовами, яка охоплює 34 століття. Кількість носіїв грецької мови оцінюється приблизно в 13 млн. чоловік по усьому світу. Грекомовні меншості зустрічаються в Албанії, Вірменії, Угорщині, Італії, Румунії, Туреччині та Україні.


Переклад з/на італійську мову

Італійська мова відноситься до романської гілки індоєвропейської мовної сім’ї і є державною мовою Італії, Сан-Марино, Швейцарії та Ватикану. Італійська мова стала офіційною мовою Європейського союзу з 1958 р. Згідно з результатами перепису населення 2007 р., кількість носіїв італійської мови у світі становить близько 61 млн. чоловік. У Європі носії італійської мови зустрічаються на Мальті, Монако, Франції, Словенії і Хорватії.


Переклад з/на іспанську мову

Іспанська мова відноситься до романської гілки індоєвропейської сім’ї мов. Згідно з результатами перепису населення 2010 р., кількість носіїв іспанської мови складає більше 407 млн. чоловік по усьому світу, що робить її другою за ступенем поширення у світі. Іспанська мова має державний статус в 21 країні, найбільш населеними з яких є Мексика, Колумбія, Іспанія та Аргентина. Крім того, іспанська мова має офіційний статус у декількох міжнародних організаціях, таких як ЄС, ООН і Меркосур. Значна кількість носіїв іспанської мови зустрічається також у США, Бразилії, Франції та Італії.


Переклад з/на китайську мову

За оцінками експертів, кількість носіїв китайської мови складає приблизно 1.2 млрд. Китайська мова включає різні діалекти, частина з яких не є взаємно зрозумілими. Китайська мова має державний статус у Китаї, на Тайвані, невизнаній Державі Ва на території Мьянми і Сінгапурі. Також китайська мова є однією із шести мов ООН. Стандартна китайська мова, або північнокитайська мова, є найпоширенішою у Китаї. Кантонский діалект також має значний вплив у певних регіонах, таких як Гуандун, Гонконг і Макао. Серед інших розповсюджених діалектів китайської мови можна назвати в, юе і міні.


Переклад з/на німецьку мову

Німецька мова відноситься до західнонімецької групи індоєвропейських мов, яка вважається найчисельнішою із трьох германських груп і включає німецьку мову, англійську мову, нідерландську мову, африкаанс та їдиш. Німецька мова є державною мовою Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейну, Люксембургу і Бельгії, а також займає 11-е місце за ступенем поширення у світі. Крім того, німецька мова є найпоширенішою в Європейському союзі. За оцінками експертів, кількість носіїв німецької мови складає близько 120 млн. чоловік.


Переклад з/на польську мову

Кількість носіїв польської мови складає близько 40 млн. чоловік в усьому світі. Польська мова є державною мовою Польщі і однією з 23 офіційних мов Європейського союзу з 2004 р. Польська мова відноситься до західнослов’янської гілки індоєвропейської мовної сім’ї. Значна кількість носіїв польської мови проживає у Литві, Республіці Білорусь і Україні. Польська мова посідає друге місце серед слов’янських мов за частотою використання у світі.


Переклад з/на португальську мову

Португальська мова має державний статус у дев’ятьох країнах: Португалія, Бразилія, Екваторіальна Гвінея, Кабо-Верде, Ангола, Мозамбік, Сан-Томе і Прінсіпі, Гвінея-Бісау і Тимор-Лесте (Східний Тимор). Португальська мова відноситься до східної іберійської гілки індоєвропейської мовної сім’ї. Сан-Паулу – це місто з найбільшою кількістю носіїв португальської мови у світі. Значна кількість носіїв португальської мови проживає в Андоррі, Австралії і на Бермудах. Нараховуючи близько 216 млн. носіїв, португальська мова посідає шосте місце за частотою використання у світі.


Переклад з/на румунську мову

Румунська мова є державною мовою Румунії і Республіки Молдова, а в Україні ця мова офіційно визнана мовою національної меншини. Румунська мова відноситься до східнороманської гілки індоєвропейської мовної сім’ї. Кількість носіїв румунської мови складає близько 24 млн. чоловік по усьому світі. Незважаючи на те, що в Конституції Республіки Молдова в якості державної мови зазначена «молдавська мова», лінгвісти вважають її дентичною румунській мові. Значна кількість носіїв румунської мови проживає в Ізраїлі, Італії, Іспанії і на Кіпрі.


Переклад з/на російську мову

Російська мова відноситься до східнослов’янської гілки індоєвропейської мовної сім’ї. Згідно з результатами перепису населення 2010 р., кількість носіїв російської мови складає близько 154 млн. чоловік. Російська мова посідає восьме місце за ступенем поширення у світі і є найбільш чисельною у Європі. Російська мова є офіційною мовою Росії, Республіки Білорусь, Казахстану і Киргизстану. Значна кількість носіїв російської мови проживає в Україні, Латвії, Республіці Молдова, Естонії. Російська мова займає також дев’яте місце за ступенем поширення в мережі Інтернет.


Переклад з/на словацьку мову

Словацька мова є державною мовою Словаччини і однією з 23 офіційних мов Європейського союзу. Словацька мова є мовою національної меншини у Чеській Республіці, Україні і Угорщині. Словацька мова відноситься до західнослов’янської гілки індоєвропейської мовної сім’їпоряд із чеською мовою і польською мовою. Згідно з результатами досліджень, кількість носіїв словацької мови складає більше 7 млн. чоловік. Носії словацької мови проживають також в інших європейських країнах, таких як Сербія, Румунія і Польща.


Переклад з/на словенську мову

Словенська мова відноситься до південнослов’янської групи індоєвропейської мовної сім’ї. Словенська мова нараховує близько 2.5 млн. носіїв по усьому світу. Словенська мова є державною мовою Словенії, однією з 23 офіційних мов Європейського союзу, а також офіційно визнаною мовою в Австрії, Угорщині та Італії. Носії словенської мови також зустрічаються в Хорватії і Сербії. Словенська мова і деякі сербохорватські діалекти є взаємно зрозумілими.


Переклад з/на французьку мову

Французька мова відноситься до романських мов, які з’явилися на основі розмовної латині. Французька мова має державний статус в 29 країнах і займає 18-е місце за частотою використання у світі, нараховуючи близько 110 млн. носіїв. Також, французька мова займає 4-е місце серед найпоширеніших мов у Європейському союзі. Крім Франції, французькою мовою розмовляють у Швейцарії, Бельгії, Люксембурзі, Монако і деяких провінціях Канади. Франкомовне населення часто зустрічається у франкомовних країнах Африки, таких як Камерун, Сенегал і Республіка Конго. Як одна з основних європейських мов, французька мова є офіційною мовою багатьох установ ЄС.


Переклад з/на чеську мову

Чеська мова є єдиною державною мовою Чеської Республіки і відноситься до індоєвропейських західнослов’янських мов. З 2004 р. чеська мова внесена до списку 23 офіційних мов Європейського союзу, і кількість носіїв чеської мови складає близько 12 млн. чоловік в усьому світі. Чеська мова є спорідненою зі словацькою мовою, і носії цих мов можуть спілкуватися і розуміти один одного на двох мовах. Також, чеська мова є найпоширенішою іноземною мовою у Словаччині. Чеська мова використовує стандартний латинський алфавіт для транслітерації слов’янської кирилиці.


Переклад з/на японську мову

Згідно з результатами перепису населення 2010 р., кількість носіїв японської мови складає близько 125 млн. чоловік, що ставить її на дев’яте місце по частоті використання у світі. Японська мова відноситься до алтайської мовної сім’ї, яка також включає тюркські, монгольські і корейські мови. Незважаючи на те, що японська мова не має офіційного статусу, вона є де факто державною мовою Японії. Практично, японська мова використовується лише в Японії, але носії японської мови зустрічаються також у Кореї, на Тайвані, Китаї і Філіппінах. Діалекти японської мови включають безліч регіональних варіантів, хоча лінга франка Японії є «ніхонго» (hyōjungo, «стандартна мова»).

Це неповний список мов, які представлені в нашій компанії. Якщо Ви не знайшли серед них потрібної Вам мови, зв’яжіться з нами і ми Вам допоможемо.