21 століття свідчить про швидкий розвиток бізнесу, який руйнує мовні бар’єри у світовому спілкуванні. Усім без сумнівів відомо, що правильна комунікація є дуже важливим етапом для бездоганної координації ділових відносин на світовому ринку. Усьому цьому перешкоджає лише одна проблема – мовний бар’єр. Саме ця проблема вирішується за допомогою бюро перекладів або професійного перекладача, а так як китайська економіка розвивається з блискавичною швидкістю, так само швидко розвивається сфера перекладу на китайську або з китайської мови. Займаючи перше місце за кількістю населення, вплив Китаю продовжує рости, а разом із цим збільшується кількість іноземних інвестицій. У 2010 році Китай одержав іноземні інвестиції у розмірі $106 млрд. Аналогічним чином, Китай стає зростаючим конкурентом у гірській промисловості і фінансовому секторі, і його продуктивна могутність переконливо підтверджується документальними доказами. Переклад з китайської мови є важливим не лише через великі ділові зв’язки між країнами, але також через велику кількість носіїв китайської мови. Наші послуги з перекладу з/на китайську мову розвиваються разом з економічним ростом Китаю.

Письмовий переклад з китайської мови

Переклад на китайську мову може стати складним завданням, але наші професійні перекладачі добре підготовлені для того, щоб його виконати. Існує загальноприйнята помилкова думка, що письмова китайська мова всюди однакова. На практиці, є два основні варіанти: традиційна китайська і спрощена китайська мова. Наші лінгвісти однаковою мірою мають досвід перекладу кожного із цих варіантів. Серед усіх потреб мовного перекладу потреба у китайському перекладі росте з кожним днем. Необхідність перекладу з китайської та на китайську мову підтверджується тим фактом, що в Китаї проживає найбільша кількість населення у світі та більша частина таких незліченних трудових ресурсів просто не знають англійської мови на відміну від інших країн у світі, які на світових ринках ведуть комунікацію англійською мовою. Тому переклад на китайську або з китайської мови дуже популярний у всіх сферах: техніка, фінанси, медицина, юриспруденція, мас медіа. Наше бюро перекладів здійснює переклад на китайську мову і з китайської мови будь-якої складності і напрямку. Наші перекладачі китайської мови – висококваліфіковані фахівці з вищою українською та китайською освітою і досвідом роботи в Китаї.

Переклад текстів і документів на китайську мову

Китайська мова – це, насправді, група споріднених мов, серед яких – північнокитайська мова (або мандаринська китайська, сучасна стандартна китайська мова), мова «у» (розповсюджена на території Шанхаю), кантонська мова (використовується в провінції Гуандун) і миньська мова (розповсюджена у провінції Фуцзянь і Тайвані). Фахівці Бюро перекладів «Брідж» впевені у тому, що Китай – це не просто неповторна країна. В межах цієї країни зустрічаються різні культури, діалекти і більші регіональні відмінності. Важливо також знати про те, що китайська мова широко використовується в Сінгапурі, на Тайвані і Філіппінах. На основній території Китаю північнокитайська (мандаринська) мова має офіційний статус, і є найпоширенішим діалектом. Кантонська мова використовується в провінції Гуандун і на півдні Гуанси, Гонконзі і Макао. У юридичних, медичних, технічних і дипломатичних документах на основній території Китаю використовується спрощена китайська мова. Тим часом, в Гонконзі, Макао і Тайвані загальноприйнято використовуються традиційні ієрогліфи. Бюро перекладів «Брідж» враховує усі ці лінгвістичні особливості. Враховуючи значимість Китаю в сферах виробництва, гірської промисловості, іноземних інвестицій, а також його поступове перетворення у фінансового гіганта, дуже важливо розуміти принципи ведення бізнесу, що діють у цій країні. Саме переклад ділової документації демонструє цінність фахівців Бюро перекладів «Брідж».