Переклад на італійську мову в попиті сьогодні як ніколи. Як заявляє Всесвітній банк, економіка Італії посідає четверте місце в Європі і сьоме місце у світі. По життєвому рівню Італія посідає восьме місце у світі. Міжнародна торгівля з країною, що має такі значні ресурси – це чудова можливість для компаній, які прагнуть до розширення свого бізнесу. Італія входить до складу Європейського Союзу (ЄС), що дозволяє їй процвітати і підтримувати зв’язок з іншими країнами, сильними в плані економіки. Членство в Європейському Союзі надає Італії різноманітні можливості в сфері торгівлі і промисловості. Якщо компанія бажає підтримувати контакти з такою процвітаючою країною, як Італія, їй необхідно враховувати необхідність перекладу на італійську мову.

Письмовий переклад на італійську мову

Якщо іноземні компанії збираються вести торговельні справи з італійськими компаніями, вони захочуть надавати їм ділову документацію італійською мовою. Презентація ділових документів, комерційних пропозицій і загальної інформації рідною мовою клієнта – це ввічливий і ефективний спосіб ведення бізнесу. Таким офіційним жестом може стати переклад на італійську мову. Крім того, знання італійської культури зміцнює ділові контакти компанії з італійськими підприємствами.

Переклад документів на італійську мову

Наше бюро перекладів здійснює переклад усіх документів на італійську мову для подачі їх у Посольство (Консульство) Італії, для укладення шлюбу з італійським громадянином, для виїзду на постійне місце проживання, роботу. Усі документи засвідчуємо нотаріально або печаткою бюро перекладів. Усі наші італійські перекладачі швидко і вчасно виконають переклад на італійську мову.

Нотаріальне засвідчення перекладу з італійської мови (на італійську мову)

Усі переклади з/на італійську мову, за бажанням замовника, ми можемо засвідчити нотаріально. Ми засвідчуємо нотаріально будь-які документи, перекладені з італійської або на італійську мову. Нотаріальне засвідчення перекладу здійснюється у приватного нотаріуса міста Києва.

Послуги італійського перекладу в Києві

У наш час усе більше українських громадян виїжджають в Італію на роботу, постійне місце проживання або у туристичних цілях. У цьому випадку їм може знадобитися переклад особистих документів на італійську мову або з італійської мови. Наше агентство перекладів надає послугу італійського перекладу будь-яких документів з його наступним нотаріальним засвідченням або посвідченням печаткою (штампом) бюро перекладів.