переклад на хорватську мову Бюро перекладів «Брідж» пропонує повний спектр послуг з перекладу з хорватської мови в Києві і по усьому світі. Наші перекладачі хорватської мови і редактори – це кваліфіковані фахівці, які забезпечують відповідність перекладів, виконаних у нашому бюро, високим стандартам.

Високоякісний переклад з/на хорватську мову

Наша компанія є багатогалузевим фахівцем у сфері перекладів з/на хорватську мову. Зокрема, у рамках нашої професійної компетенції перебувають наступні сфери перекладу:

  • юридичний переклад;
  • фінансовий переклад;
  • технічний переклад;
  • медичний переклад

У кожній із цих сфер ми гарантуємо чудову якість перекладу з/на хорватську мову, оскільки для роботи над кожним проектом ми призначаємо найбільш підходящу команду висококваліфікованих перекладачів хорватської мови, коректорів і редакторів.

Переклад на хорватську мову

Переклад на хорватську мову виконується лише досвідченими перекладачами хорватської мови, які можуть здійснювати переклад на локальні діалекти, такі як штокавський, чакавський і кайкавський. Усі перекладачі спеціалізуються на перекладі в різних сферах для того, щоб наші клієнти одержували лише найкращий результат. Після цього документ коректується незалежним фахівцем, редагується його форматування, і в підсумку ми надаємо остаточний варіант перекладу чудової якості.

Переклад з хорватської мови

Незалежно від того, який документ вам необхідно перекласти – складний, технічний або більш простий, в Бюро перекладів «Брідж» завжди є для цього професійні перекладачі з досвідом перекладу в багатьох областях, від технічного комп’ютерного сленгу до юридичної термінології. Усі переклади з хорватської мови виконуються носіями мови перекладу, що мають відповідну професійну кваліфікацію перекладачів хорватської мови.

Інформація про хорватську мову

Під хорватською мовою розуміють загальноприйняту мову і діалекти, на яких розмовляють хорвати – в основному, у Хорватії, Боснії і Герцеговині, автономному краї Воєводіна в складі Сербії, а також в інших прилеглих країнах. У хорватській мові використовується різновид латинського алфавіту. Хорватська мова – це офіційна мова Республіки Хорватія і одна із трьох офіційних мов Боснії і Герцеговини. Крім цього, хорватська мова має офіційний і частково офіційний статус в інших сусідніх країнах. Міжнародний валютний фонд визначає Хорватію як державу, що має ринок покупців з високими доходами. Економіка Хорватії значно постраждала на початку 1990-х рр. після того, як в 1991 році спалахнула війна. Проте, з 2002 року вона почала процвітати у зв’язку з розвитком туризму і закордонною рекламою Хорватії як незіпсованої країни для туристичного відпочинку. Хорватія займає 18 місце в списку найпопулярніших країн для туристичних подорожей в усьому світі. Крім цього, Хорватія славиться тим, що на її території перебуває сім об’єктів світової спадщини і вісім національних парків. Багато компаній замовляють переклад веб-сайтів на хорватську мову, щоб стати частиною цього прибуткового ринку.