Переклад резюме в бюро перекладів – це вірний крок успішної людини.

Переклад резюме

При проходженні конкурсу на обрану Вами посаду якісно і правильно складене резюме допоможе Вам скласти позитивне перше враження. Саме завдяки резюме, одні люди можуть вдало пройти перший етап відбору, а інші, не менш кваліфіковані конкурсанти, взагалі не одержать шансу продовжити конкурс. Дуже часто міжнародні компанії або організації, і чимало вітчизняних, просять надати їм резюме іноземною мовою, що б оцінити знання мови та уміння застосовувати її на письмі.

Наші принципи, це не лише якісний переклад резюме та супровідного листа, але й гарне написання, що б у результаті вийшло стисло і одночасно привабливо для Вашого потенційного роботодавця. Фахівці нашої компанії допоможуть зробити заповнення анкети, переклад резюме або будь-які документи для влаштування на роботу, проводити листування з роботодавцем і багато чого іншого. Нас не цікавить дослівний переклад резюме, ми передаємо зміст необхідними засобами іншої мови. Саме цим наші працівники вигідно відрізняються від перекладачів інших агентств. Наш носій мови відредагує перекладений текст, для того що б виключити використання застарілих слів, а також слів, що не є міжнародними еквівалентами.

Переклад резюме в нас, це врахування всіх необхідних нюансів, таких як національність тієї компанії, у яку ви подаєте резюме, назва посади, позиції в компанії можуть по різному звучати в американців та англійців наприклад.

Переклад резюме в Бюро Перекладів “Брідж” – це Ваш початковий крок, щоб отримати обрану посаду!