Професійний переклад на чеську мову

При виборі бюро перекладів для виконання перекладу на чеську мову, надзвичайно важливо вибрати компанію, якій ви можете довіряти. Можливо, вам захочеться дізнатись, як проходить процес перекладу в обраній вами компанії. Бюро перекладів «Брідж» забезпечує виконання перекладу найкращими професійними перекладачами. Переклад документів на чеську мову виконується кваліфікованими перекладачами чеської мови.

Надійні послуги з перекладу на чеську мову

Переклад на чеську мову виконується лише кращими професійними перекладачами. Для виконання перекладу підбираються фахівці, у яких уже був досвід перекладу таких матеріалів.

Письмовий переклад на чеську мову:

  • переклад юридичних документів;
  • переклад медичних документів і звітів;
  • технічний переклад;
  • переклад договорів;
  • переклад і локалізація веб-сайтів;
  • переклад звітів про діяльність компанії;
  • переклад маркетингових матеріалів;
  • переклад патентів;
  • переклад і локалізація програмного забезпечення;
  • переклад інструкцій до програмного забезпечення.

Ваша компанія збирається замовити переклад будь-яких внутрішніх або ділових документів з російської/ української мови на чеську мову або навпаки? Ось кілька моментів, про які вам необхідно пам’ятати при роботі з компанією, що надає послуги з перекладу з/на чеську мову.

Переклад документів з чеської мови

Протягом останнього десятиліття в умовах стрімкої появи нових технологій у багатьох сферах чеські лінгвісти і технічні фахівці не могли впоратися з потоком ділових і технічних понять і термінів, які споконвічно були доступні лише англійською мовою. В результаті цього, незмінені англійські терміни, «богемізовані» англійські терміни, а також їхні нестандартні чеські еквіваленти часто співіснують врозкид у документах, підготовлених чеськими філіями компаній. Через це професійним перекладачам чеської мови іноді доводиться захищати якість своєї роботи від втручання нестандартної термінології, а також надмірного редагування перекладу носіями мови, які, по суті, не є лінгвістами.

Інформація про чеську мову

Чеська мова – мова західної групи слов’янських мов. Є однією з державних мов Республіки Чехія. Чеська мова розповсюджена в Чехії та за її межами (у США, Австрії, Канаді, Болгарії, Ізраїлі, Польщі та інших країнах). Кількість носіїв чеської мови у світі складає близько 12 млн. чоловік, з яких 10 млн. проживає в Чехії і 2 млн. за її межами.

Чеська мова має 4 групи діалектів: 1) власне чеські говори (середньо-чеські говори із центром в м. Прага, південно-західний і північно-східний); 2) ганацькі говори (центральні моравські); 3) ляські (на С.-В. Моравії і в Сілезії); 4) моравсько-словацькі (на В. Моравії до кордонів із Словаччиною).

Літературна чеська мова сформувалася на основі середньо-чеського говору. Перші пам’яти писемності датуються кінцем 13 ст. Літературна мова в 1-ій половини 19 ст. була книжковою. У середині 19 ст. з’являється розмовна форма літературної мови, що існує поряд з побутово-розмовною мовою. Писемність чеської мови на основі латинського алфавіту. Для позначення специфічно чеських звуків використовуються діакритичні знаки.

Чеська мова користується латинською абеткою c численними діакритичними знаками і одним диграфом ch, що має статус літери. Зі всіх мов чеська мова найбільш близька до словацької мови. За зразком чеської писемності була створена досить близька до неї словацька. На початку XІ століття в основу хорватської латиниці (“гаєвіца”) лягла з деякими змінами чеська система. За зразком абетки чеської мови проектуються найпоширеніші системи латинізації і транслітерації кирилиці деяких слов’янських мов: білоруської, української, російської.