Письмовий переклад з арабської мови

Бюро перекладів Брідж пропонує переклад з арабської на російську/українську мову і навпаки, залучаючи лише висококваліфікованих перекладачів.

Усі наші арабські перекладачі спеціалізуються в технічній, медичній, юридичній, рекламній та інших сферах перекладу.

Розмовна арабська

Арабська мова – шоста у світі за кількістю носіїв, якою розмовляє більше ніж 500 мільйонів людей в усьому світі.

Перша за кількістю носіїв серед мов Семітської групи, у яку входять іврит і сірійська.

Арабська мова вважається дуже важливою для світової ділової активності, що означає, що переклад на арабську мову або з арабської мови важливий етап у налагодженні міжнародних відносин з партнерами по бізнесу.

На Близькому Сході і у Північній Африці проживає більша частина носіїв арабської мови, де зустрічаються різні діалекти цієї мови. Арабські діалекти на африканському континенті включають Туніську, Марокканську і Єгипетську арабську мову, що є важливим при замовленні перекладу на арабську мову. Тому що діалекти арабської мови не завжди можуть зрозуміти інші носії арабської, тому існує сучасна арабська літературна мова, яка поєднує усіх носіїв арабської мови в усьому світі, її вивчають в університетах, вона використовується в мас медіа.

Історія арабського перекладу

При замовленні перекладу на арабську мову слід враховувати той факт, що напрямок письма арабської мови, на відміну від європейських мов, з права наліво. Арабське письмо виникло з арамейського письма і не схоже ні жоден з алфавітів європейських мов.

У середні віки Близький Схід був центром освіти, науки, математики і філософії, і багатство арабської мови наклало свій відбиток на європейські мови.