Переклад диплома на англійську мову

//Переклад диплома на англійську мову
Переклад диплома на англійську мову 2017-02-22T00:39:57+00:00

Ви вирішили виїхати працювати або начатися за кордоном і Вам необхідно перекласти диплом на англійську мову? Бюро перекладів Брідж спеціалізується на перекладі дипломів для подачі в іноземні освітні установи і компанії.

Завдяки накопиченому досвіду, фахівці Бюро перекладів Брідж виконують переклад дипломів і додатків до диплома (Transcrіpt) у максимально стислий термін, що, часом, дуже актуально для наших клієнтів. Ми робимо цю роботу за 1 день.

Переклад буде виконаний за формою, що відповідає європейським стандартам: усі назви пунктів у виписці з оцінками і назви дисциплін не будуть відрізнятися від загальноприйнятих назв у дипломах світових ВУЗів.

Більшість вищих навчальних закладів вимагає нотаріальний переклад диплома. Згідно із законодавством України про ведення нотаріальних дій, посвідчувальні написи на нотаріально засвідченому перекладі виконуються українською мовою . Для того, щоб за кордоном приймаюча сторона могла без проблем прочитати нотаріальний напис, після процесу засвідчення, ми здійснюємо переклад напису нотаріуса на англійську мову. Після чого посвідчуємо круглою печаткою бюро перекладів (виконаною  англійською мовою) на фірмовому бланку бюро перекладів, із зазначенням усіх контактних даних агентства, підписом перекладача. Така форма засвідення приймається за кордоном, по причині наявності відмінностей у законодавстві різних країн.

fОкремо засвідчується сам диплом і окремо додаток до нього.

Переклад посвідчувального напису нотаріуса і засвічдення печаткою бюро – безкоштовно

Строк виконання – 1 день.