Як ми здійснюємо переклад диплому

  • Оригінали диплому і додатку, за необхідності, засвідчуються в Міністерстві Освіти України (Апостилювання).

  • Документи надаються в бюро перекладів для здійснення перекладу на мову країни, в яку Ви виїжджаєте або подаєте до ВУЗу.

  • Бюро Перекладів здійснює переклад і засвідчує його у свого нотаріуса. Нотаріально засвідчує підпис перекладача, якщо переклад підшивається до апостильованих оригіналів диплому, додатку або атестату. Якщо Вам потрібно засвідчити переклад цих документів разом з фотокопіями з оригіналу, тоді наш нотаріус, окрім посвідчення підпису перекладача, засвідчує також вірнісит копії документу з оригіналу.

Найчастіші питання замовників про переклад дипломів

Так. В бюро перекладів «Брідж» ви можете залишити замовлення на нотаріальний переклад диплому або атестату. Переклад диплому із засвідченням повністю виконується нашою компанією: ви одержуєте на руки вже готові документи.

Найчастіше у нас замовляють переклад диплому на англійську мову — одна з найпоширеніших у світі. Досить багато буває замовлень на переклад диплому на німецьку, французьку, іспанську, італійську мови. Інші мови світу також користуються популярністю, але не у такій мірі. Усього наше бюро перекладає на 35 іноземних мов — цього достатньо, щоб задовольнити 100% запитів.

Усе залежить від вимог конкретної країни, але, як правило, відповідь негативна. Для того щоб почати або продовжити навчання в іншій країні на законній основі, вам знадобиться засвідчений переклад диплому.

Так, приймаємо. Для цього вам спочатку потрібно звернутися до нас по телефону або електронній пошті. Наш менеджер зробить оцінку вартості замовлення, повідомить вам наші поштові і платіжні реквізити, погодить спосіб доставки. Після цього вам потрібно буде оплатити замовлення і відправити нам оригінали документів або їх нотаріально засвідчені копії. Готові документи ми відправимо вам рекомендованим листом або кур’єрською поштою.