грудня 23, 2014

Головна Карта сайта

rus ukr eng

logoukr

Режим роботи на новорічні свята:
31.12.2014 - 11.01.2015 Вихідні дні

(044) 587-92-16
(098) 178-36-88, (068) 78-48-258

Київ, просп. Перемоги 3, оф. 17
м. Вокзальна, м. Університет

Переклад з французької мови і на французьку мову

Французька мова

Французька мова – гало-романська мова романської групи індоєвропейської мовної сім’ї. Французька мова (переклад з цієї мови дуже популярний) є офіційною мовою Франції Відповідно до французької конституції мова набула цього статусу в 1992 р. Всі офіційні документи і договори повинні бути написані французькою мовою. Якщо реклама містить у собі іноземні слова, то повинен бути наданий їхній переклад.

Французька мова також є мовою франкомовного населення Бельгії, Швейцарії, Канади (у цих країнах вона є однією з офіційних мов). Французькою мовою розмовляє населення Люксембургу, Монако, Андорри, багатьох держав Африки, Карибського басейну (Гаїті і т.д.), Французької Гвіани, у тому числі й у якості офіційної і літературної мови.

Хочете зробити переклад з французької мови на українську мову? Переклад з французької мови для співробітників нашого бюро не складатиме особливих зусиль.

Французька мова (переклад здійснюється в оптимальні строки) – одна з 6 офіційних і робочих мов ООН. Кількість носіїв французької мови в усьому світі близько 130 млн. чоловік. Французька мова є офіційною мовою великої кількості міжнародних організацій. Кількість людей, реально здатних висловлюватися французькою мовою, наближається до 200 мільйонів.

Основні діалекти французької мови: франсійський, пуатевінський, нормандський, пікардський, валлонський, лотарінгський, бургундський.

Літературна французька мова в Бельгії, Швейцарії і особливо в Канаді має специфічні риси, відрізняються ці "підмови" в основному словниковим складом. На основі французької мови виникли креольські мови (на Гаїті, на М. Антильських і Маскареньких островах).

Французька мова розвилася з народної латині території Галлії, а пішла від неї далі, ніж будь-яка інша романська мова. Від мови галлів збереглися окремі слова (bouleau, charrue, greve і ін.). Більша кількість слів залишилася від мови франків, що захопили Галлію в V ст. н.е. і змішалися з місцевим населенням. Перші письмові свідчення французької мови датуються VІІІ ст., а перший зв'язний текст французькою мовою з'явився в середині ІX ст. ("Страсбурзька клятва"). Старофранцузька мова значно відрізнялася від сучасної фонетикою і граматикою. З XІ ст. створюється загальнофранцузька письмова мова (на базі франсійського діалекту). У середині XVІ ст. вже національна французька мова королівським указом визнається обов'язковою в офіційній сфері, відтісняючи місцеві діалекти і латинь. В XVІІ ст. встановлюється літературна мовна норма, що зберігається в основному до нашого часу. Уже з XVІІ-XVІІІ ст. французька мова починає використовуватися як міжнародна.

Особливості французької мови

Писемність французької мови заснована на латинському алфавіті, відрізняється достатньою кількістю діакритичних знаків, а також наявністю лігатур.

Багато запозичень у французькій мові з іспанської, італійської та англійської мов, у науковій термінології – з латині й грецької мови. Є запозичення і кальки з російської мови. Власне французька мова також вплинула на мови Європи, стала навіть основним джерелом іншомовної лексики для багатьох із них.

Контакти

Ви можете зв'язатись з нами по:
E-mail
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефонам
(044) 587-92-16
(044) 287-11-63
Kyivstar (098) 178-36-88
(068) 78-48-258
Місцезнаходження
Україна, м. Київ,
вул. Саксаганського 39-Б, оф. 3

Чому Брідж?

5 років на ринку послуг

Система контролю якості

Кваліфіковані перекладачі

Швидкість виконання замовлень

Повний лінгвістичний супровід